Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У ФФУ не знайшли доказів здачі матчу проти «Чорноморця» гравцями «Олімпіка»

  • Розсилка
  Темур Парцванія. Фото з Instagram - У ФФУ не знайшли доказів здачі матчу проти «Чорноморця» гравцями «Олімпіка»
  Темур Парцванія. Фото з Instagram

  Рішення опублікував уже колишній гравець донецького клубу Темур Парцванія

  Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ виправдав захисників «Олімпіка» Темура Парцванію (вже екс-захисника) й Еммерсона Іллой-Айєта у справі про нібито здачу матчу 26-го туру УПЛ проти «Чорноморця» (1:3).

  Президент донецького клубу Владислав Гельзін раніше заявив, що ці футболісти провели матч не на своєму рівні та звернувся до КДК з проханням розібратися в ситуації.

  КДК не знайшов порушень кодексу етики та чесної гри у діях футболістів.

  Справедливость восторжествовала! Комитет этики и честной игры ФФУ не нашёл в моих действиях и действиях Эммерсона каких-либо действий, которые говорили бы о сдаче матча с «Черноморцем» 7 апреля этого года. Мы полностью оправданы органами ФФУ и с первой минуты помогали в расследовании. Нам нечего скрывать, никогда в своей карьере я не играл в грязные игры и не собираюсь этого делать!

Теперь хочу, чтобы передо мной извинились те люди, которые ставили под сомнение мою честность, нанесли вред моей репутации как футболиста, так и человека. Или у нас считается нормой сотрясать словами воздух, не имея доказательств? 
Жду извинений от президента «Олимпика» Владислава Гельзина и руководства клуба, который усомнился в моем честном отношении к футболу. дважды я ездил на полиграф, результаты которого нам не показали. Он в прессе много говорил об этом, теперь хочется, чтобы признал свою неправоту и принёс нам извинения.

Хочу услышать экспертов программы «Профутбол», в частности, Олега Венглинского, который в эфире передачи также публично сомневался в нашей честности. Теперь они признают свою неправоту?

  Допис, поширений Темур Парцвания (@temur_partsvaniia)

  «Справедливість взяла гору. Тепер хочу, щоб переді мною вибачилися ті люди, які ставили під сумнів мою чесність, завдали шкоди моїй репутації як футболіста, так і людини. Чи у нас вважається нормою стрясати словами повітря, не маючи доказів? Чекаю вибачень від президента «Олімпіка» Владислава Гельзіна та керівництва клубу, який засумнівався у моєму чесному ставленні до футболу», - написав Парцванія.

  «Хочу почути експертів програми «Профутбол», зокрема, Олега Венглинського, який в ефірі передачі також публічно сумнівався у нашій чесності. Тепер вони визнають свою неправоту?», - додав він.

  Джерело: Tribuna.com

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ