У Києві визначилися переможці легкоатлетичного турніру «Різдвяні старти»

Перемоги здобули, зокрема, Юлія Левченко, Анна Плотіцина, Сергій Смелик

Новий всеукраїнський легкоатлетичний сезон традиційно почався «Різдвяними стартами» у Києві.

Турнір у приміщенні підтвердив свій статус, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

І стосувалося це як зіркових імен у стартових листах, так і результатів, адже 11-12 січня всі, хто зібралися у київському манежі на Березняках, стали свідками виконання атлетами семи нормативів для участі у чемпіонаті Європи у приміщенні, який у березні відбудеться у Глазго.

Юлія Левченко почала сезон ще у грудні на міжнародних змаганнях у Мінську, де встановила молодіжний рекорд України у приміщенні – 1,98 м. У Києві вона підтвердила свою готовність до сезону, подолавши 1,96 м. Та й спроби на 1,98 були недалекими від успіху.

Результати рівня нормативів на чемпіонат Європи у приміщенні також показали Анна Плотіцина (8,09 с) й Анна Чубковцова (8,17 с) з бігу на 60 метрів з бар’єрами, Яна Качур (7,36 с), Сергій Смелик (6,74 с) і Василь Макух (6,78 с) з бігу на 60 метрів серед жінок і чоловіків відповідно й Ольга Саладуха з потрійного стрибка (14,07 м).

Срібна медалістка чемпіонату Європи зі стрибків у довжину Марина Бех-Романчук на «Різдвяних стартах» стала другою з бігу на 60 метрів з результатом 7,59 с.

Зірковий склад підібрався і зі спортивної ходьби на 5000 метрів. У змаганнях серед жінок на старт, зокрема, вийшли Інна Кашина та Христина Юдкіна. Перемогу у цій дуелі здобула Кашина (21:05.79 хв), яка спеціалізується на дистанції 20 км. Основною ж дистанцією Юдкіної є 50 км, а «п’ятірку» вона подолала за 21:47.87 хв.

У змаганнях серед чоловіків і взагалі на старт вийшли відразу четверо лідерів збірної на дистанціях 20 і 50 км. Переміг Іван Лосєв (19:20.01 хв). Едуард Забуженко перетнув фінішну лінію другим (19:24.21), а Сергій Будза (19:34.84) і Валерій Літанюк (19:50.11) стали третім і четвертим відповідно.