Українка Чудик - срібна призерка Юнацької Олімпіади зі спортивної боротьби

Оксана Чудик. Фото: НОК України

У ваговій категорії до 65 кг лише у фіналі українка поступилася срібній призерці чемпіонату світу серед кадетів

Ще одну олімпійську медаль в скарбницю збірної України на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх приносить наша представниця вільної боротьби Оксана Чудик.

Про це повідомляє прес-служба НОК України.

У ваговій категорії до 65 кг лише у фіналі українка поступилася срібній призерці чемпіонату світу серед кадетів з Китаю Жоу Ксінру й виборола звання віце-чемпіонки Юнацьких Олімпійських ігор-2018.

Нагадаємо, в активні українців наразі 11 нагород олімпійського Буенос-Айреса: чотири золотих, чотири срібних та три бронзових.

«Чесно кажучи, не хочу взагалі нічого казати. Я дуже хотіла золоту медаль. Мені було по силам її вибороти, але я не змогла це зробити. Мені дуже прикро, але я не буду зупинятися, опускати руки, а й надалі працюватиму задля досягнення нових спортивних висот. Я рада, що маю олімпійську медаль», - прокоментувала вона свій виступ.