Українська команда здобула дев'ять нагород на етапі Кубка світу з кікбоксингу в Австрії

І відразу п'ять медалей виявилися золотими

20-22 квітня у м. Інсбрук (Австрія) проходив етап Кубка світу з кікбоксингу WAKO.

Серед понад 2000 учасників із 30-ти країн українці вибороли дев’ять медалей у розділах «пойнт-файтинг» і «лайт-контакт».

Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства молоді та спорту України.

За підсумками турніру у медальному активі «синьо-жовтої» збірної п'ять золотих нагород.

Найкращими у своїх вагових категоріях стали Артур Руденко (57 кг), Павло Мазуренко (42 кг), Павло Замятін (74 кг), Микита Лисак (74 кг) і Георгій Підгулько (63 кг).

Представник України Хабіб Самедов (57 кг) піднявся на другу сходинку турнірного п'єдесталу у розділі «лайт-контакт».

Віктор Іванченко (57 кг), Дмитро Хондошко (63 кг) та Уляна Міщенко (70 кг) здобули бронзові нагороди австрійського етапу Кубка світу.

Нагадаємо, у лютому українська збірна виборола дев'ять медалей на Кубку Європи з кікбоксингу у Хорватії.