Українська пара стала 14-ою на юніорському чемпіонаті світу з фігурного катання

Дебютанти Нестерова - Даренський завершили перший чемпіонат для себе

Спортивна пара з Дніпра Софія Нестерова - Артем Даренський завершила перший у своїй кар’єрі чемпіонат світу серед юніорів на 14-му місці.

На змаганнях, що тривають у столиці Болгарії, спортсмени набрали за підсумками двох програм 117.73 балів, інформує офіційний сайт Української федерації фігурного катання на ковзанах.

У короткій програмі вони були також 14-ми, а довільну виконали не надто вдало.

Відсутність досвіду виступів на світовій арені не дозволила учням Лілії Батутіної показати належний прокат.

У підсумку фігуристи отримали за довільну 73.82 балів і посіли 15-те місце.

14-річна Софія Нестерова та 16-річний Артем Даренський стали виступати разом менше,ніж півроку тому. Причому, Софія розпочинала нинішній сезон як одиночниця, а Артем раніше виступав з іншою партнершою.

Чемпіонами світу серед юніорів у парному катанні стали росіяни Дар’я Павлюченко - Денис Ходикін, які виграли і коротку, і довільну програми – 180.53 балів.

Наступні призові місця дісталися також спортивним парам з Росії: друге місце залишилося за Поліною Костюкович - Дмитром Яліним –167.99, а третє посіли Анастасія Мішина - Олександр Галлямов – 167.24.

Нагадаємо, Іван Павлов претендує на медалі юніорського чемпіонату світу з фігурного катання.