Українські баскетболісти вийшли до півфіналу Юнацької Олімпіади

А от жіноча команда завершила боротьбу за нагороди

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 продовжує боротьбу за медалі на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх в Аргентині.

Наші співвітчизники у вівторок, 16 жовтня, здобули перемогу у чвертьфінальному протистоянні з однолітками з Італії.

Підсумковий рахунок зустрічі – 14:11.

Італійцям з часом вдалося вирватися вперед на п’ять очок. Українці відповіли двома дальніми влучанням, скоротивши до мінімуму відставання.

За півтори хвилини до завершення рахунок був рівним – 11:11. Розв’язка настала на заключних секундах. Дальнє влучання Зайця та точний штрафний Шорсткого дозволили українцям перемогти.

Водночас, жіноча збірна України завершила свій виступ на Юнацьких Олімпійських іграх, передає сайт Федерації баскетболу України.

Команда Дмитра Неволіна у першому раунді плей-оф, 1/4 фіналу, поступилася збірній Австралії.

Суперниці контролювали хід гри протягом усього матчу та довели його до перемоги з рахунком 16:6. Ключовим фактором у цьому матчі стала перевага австралійської команди на підбираннях.