Українські фехтувальники перемогли на етапі кадетського циклу у Фінляндії

Українці перемогли у команді, а також здобули дві медалі в особистих змаганнях

Українські шпажисти успішно виступили на етапі кадетського циклу у фінському Еспоо.

В особистій першості у призи потрапили Єва Мазур і Микита Кошман, інформує офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

Микита виграв усі поєдинки у груповому раунді, а у турі прямого вибування стартував під п'ятим номером.

Він по черзі розібрався з представниками Данії, Швеції, Португалії, але шлях до фіналу українському фехтувальнику перегородив японець Асамі Сейя, який обіграв Кошмана з мінімальною перевагою в один укол – 15:14. Таким чином, Микита виграв бронзу.

Єва, у свою чергу, як і Кошман, у групі виграла всі бої, після чого отримала перший номер посіву.

Здолавши суперниць зі Швеції, Італії, Великобританії, Японії й Узбекистану, у фіналі наша фехтувальниця поступилася з рахунком 8:15 шведці Сельмі Абу Еід Тьюлін і стала другою на етапі кадетського циклу.

У жіночому командному турнірі українські шпажистки Єва Мазур, Дар'я Садова, Ксенія Макарущенко й Анна Чернишова зуміли здобути золоті медалі.

В 1/8 турнірної таблиці українки виграли у Японії-1 (45:28), далі вибили з боротьби Естонію (45:34), а у фіналі не зазнали проблем з італійками, закінчивши зустріч з рахунком 45:29.