Українські паралімпійці перемогли на Кубку світу з веслування в Австрії

Українці здобули дві золоті нагороди й одну срібну та розділили з Нідерландами перше місце у заліку

Національна паралімпійська збірна команда з академічного веслування успішно виступила на черговому Кубку світу, що 19-24 червня пройшов у Лінці (Австрія).

Українцям з двома золотими й однією срібною нагородами вдалось обігнати 13 країн-учасниць та вибороти перше місце у неофіційному загальнокомандному заліку.

Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

Роман Полянський, чемпіон Ріо-2016, домінував на дистанції та заслужено здобув золото Кубку світу, не залишивши шансів своєму супернику з Росії.

Анна Шеремет також потужно пройшла дистанцію та посіла друге місце.

Четвірка з рульовим в оновленому складі (Маргарита Москалець, Олександра Янкова, Дмитро Герез, Станіслав Самолюк, Єлизавета Короленко) показали кращий час з двох заявлених човнів. Наші спортсмени перемогли досвідчених італійців.

Двійка парна у складі Світлани Богуславської та Ярослава Коюди посіла четверте місце.

Другий Кубок світу з академічного веслування зібрав близько 50 веслувальників з 14 країн світу.