Українські шаблісти зупинилися за крок від медалей на турнірі у Болгарії

У командному турнірі українці програли у поєдинку за бронзу, а в індивідуальних Боговін - в 1/4 фіналу

Збірна України з фехтування на шаблях у складі Богдана Боговіна, Владислава Саханди, Павла Чередниченка та Василя Гумена фінішувала на четвертому місці на етапі кадетського циклу у болгарській Софії.

В 1/16 фіналу українські шаблісти виграли у команди Туреччина-2 з рахунком 45:28, опісля обіграли своїх співвітчизників з Україна-2 - 45:26, здобули перемогу над командою Угорщина S UTE - 45:37.

У боротьбі за фінал українці не впоралися з румунами, програвши з рахунком 38:45, інформує офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

У «бронзовому» поєдинку удача також не була на боці українців. У бою проти Туреччини збірна України поступилася трьома ударами з рахунком 42:45.

Також зупинився за крок від п'єдесталу пошани і Богдан Боговін в індивідуальному турнірі.

У груповому турі українець виграв всі бої та вийшов в «олімпійку» шостим номером кваліфікації.

Він впевнено долав своїх суперників, поки в 1/4 фіналу не програв майбутньому володарю срібла турніру Баласу Каізеру з Угорщини (8:15).