Українські тенісистки виграли титули на юніорських турнірах в Албанії та Хорватії

13-річні українки стали чемпіонками турнірів Tennis Europe серед гравців до 14-ти років

13-річна Катерина Лазаренко, яка отримала перший номер «посіву» на турнірі третьої категорії у Тирані, на шляху до свого дебютного одиночного титулу програла всього один сет.

А у фіналі обіграла другу сіяну, представницю Чорногорії Дівку Раткович – 6:4, 6:0.

Уродженка Дніпра, яка раніше грала у фіналах тільки парних турнірів, у цьому сезоні провела вже третій вирішальний матч в одиночному розряді.

Минулого місяця Лазаренко стала фіналісткою турнірів другої категорії в Тель-Авіві та Єрусалимі.

13-річна Ольга Молчанова на турнірі третьої категорії у Вінковцях також перебула в якості лідера посіву.

Але щоб завоювати титул, їй довелося виграти шість матчів, у яких вона програла своїм суперницям два сети.

У фіналі юна дніпрянка грала з тенісисткою з кваліфікації Анною Кантор, що представляє Угорщину, яку вона обіграла з рахунком 2:6, 6:0, 6:1.

Даний титул став для Молчанової другим на турнірах U14 і першим у цьому сезоні.

Нагадаємо, Молчанов виграв титул у парному розряді на тенісному турнірі в Італії.