Верняєв виграв срібло у вправах на брусах на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики

Олег Верняєв
Фото взяте з сайту elle.ua

Відомий український гімнаст здобув єдину медаль для нашої команди на цьогорічному турнірі

Лідер збірної України зі спортивної гімнастики, олімпійський чемпіон Ріо-2016 Олег Верняєв став віце-чемпіоном світу.

У світовій першості в Досі він посів друге місце у вправах на брусах.

Українець блискуче виконав складну комбінацію, за яку набрав 15,591 бала, але китаєць Жу Джінгуану набрав просто «космічні» 16,433 бала, ставши чемпіоном.

Бронза – у росіянина Артура Далалоняна (15,366).

Відзначимо, що срібло Верняєва – єдина медаль України на цьому чемпіонаті світу.

У багатоборстві Верняєв посів 14-те місце, а Ігор Радівілов у фіналі на кільцях став восьмим.