Визначено бронзового призера жіночої Суперліги України з баскетболу

Команда з Рівного зуміла втримати перевагу та завоювати бронзу Суперліги

БК «Рівне» - бронзовий призер української Суперліги серед жінок.

У неймовірно напруженій серії з п'яти поєдинків міцнішими нерви виявилися саме у біло-червоних, які у фінальному, п'ятому матчі закрили серію перемогою та забрали бронзові нагороди до Рівного, інформує прес-служба Федерації баскетболу України.

Розпочали матч команди доволі рівно: у першій чверті трохи краще справи йшли у господарок паркету, які влучили свої кидки та пішли на першу перерву маючи в запасі три бали переваги над суперницями.

В другій чверті власні швидкості ввімнкули вже гості зі сходу країни, які зусиллями Олександри Радулович зуміли вирівняти гру та за підсумками першої половини гри лідирувати 42:46.

Вирішальною у грі стала третя десятихвилинка, яку відмінно відпрацювали рівнянки, дозволивши забити суперницям у своє кільце лише вісім балів - 18:8.

У заключному періоді гості намагалися зачепитися за гру, проте команда з Рівного зуміла втримати перевагу та завоювати бронзу Суперліги.

Як відомо, чемпіоном жіночої Суперліги став «Київ-Баскет».