Визначилися команди, які зіграють у суперфіналі чемпіонату України із флорболу

Боротьбу за титул продовжують чотири чоловічі колективи

9-11 березня матчами четвертого туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги завершилась регулярна першість із флорболу.

За підсумками 56-ти зіграних матчів між найсильнішими клубами країни сформувалась підсумкова турнірна таблиця, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Визначились команди-учасниці суперфіналу, а також команда, що буде декласована та понижена у класі та наступного сезону продовжить свої виступи у Першій лізі.

За підсумками IX сезону переможцями «регулярки» стали чинні чемпіони країни - «Скала» з м. Мелітополь.

Другими у турнірній таблиці стали представники тернопільського «Шторму», які відстали від лідерів на чотири очки.

Закрили трійку фіналістів спортсмени львівської команди «Лемберг», яким для перемоги не вистачило понад сім очок.

Четвертою командою, що виборола собі право виходу до плей-офф стає столичний КФК.

Свої виступи у Вищій лізі чемпіонату України припиняє рівненський «Хоуп», що завершив «регулярку» на останній сходинці.

floorbal13.03.2018_3

У суперфіналі, що відбудеться 21-22 квітня на стадії півфіналу зустрінуться КФК – «Скала» та «Шторм» – «Лемберг».