В’ячеслав Грозний дебютує в «Арсеналі» з перемоги

Київський клуб на виїзді обіграв учасника ліги Європи – «Ворсклу»

Загальновідомо, що поява нового наставника майже завжди стає для команди позитивним струсом – своєрідним емоційним перезавантаженням.

Не дивно, що дуже часто такі рокіровки приносять позитивні результати, здобуті, радше, на емоціях, аніж на класі.

Щось подібне напередодні пережив «Арсенал-Київ». Із тією різницею, що можна було побачити не тільки емоції, а й клас, інформує офіційний сайт УПЛ.

У першому таймі, за рівної гри, гості взяли на озброєння тактику дуже активного пресингу на всіх ділянках поля. За наслідком цього «Ворскла» не могла продихнути, повсякчас перебуваючи під тиском.

По перерві – ймовірно, вивчивши можливості суперника – «Арсенал-Київ» активніше пішов уперед, а впродовж 10-хвилинки (70-79) забезпечив собі позитивний результат завдяки дуже продуманим діям ігрових ланок у цілому, а не окремих футболістів.

У цей проміжок часу тренера Грозного можна було побачити в усій красі: пресинг; «організований хаос»; взаємопідстрахування; активні дії, коли створюється враження, що на всіх ділянках поля його футболістів більше; реактивний вихід із оборони в атаку тощо.

Тому гості справедливо тріумфують у Полтаві.