Ястремська здобула тенісний титул на турнірі у Римі, розгромивши у фіналі росіянку (відео)

Даяна Ястремська. Фото взяте з btu.org.ua

Даяна здобула третій титул у своїй кар'єрі

Даяна Ястремська тріумфувала на 60-тисячному тенісному турніру у столиці Італії.

У фінальному протистоянні українська тенісистка віддала росіянці Анастасії Потаповій лише один гейм.

Як зазначає btu.org.ua, це був третій фінал для 18-річної одеситки у цьому сезоні: у травні вона програла у фіналі 100-тисячника у Франції, а перед стартом у кваліфікації Вімблдону – на турнірі з аналогічним призовим фондом у Великобританії

Титул у Римі став для неї третім на професійному рівні: у 2016 році вона виграла 25-тисячник у Бразилії, а у минулому сезоні стала чемпіонкою 60-тисячника в Угорщині.

Tiro a Volo Tournament – 2018

ITF Womens Circuit

Жіночий тенісний турнір у Римі, Італія

Призовий фонд: $ 60,000 + Н

Фінал

Даяна Ястремська (Україна, 2) – Анастасія Потапова (Росія) – 6:1, 6:0

Перемога у Римі дозволить Даяні встановити новий рекорд у рейтингу, який оновиться у понеділок, 16 липня. На даний момент вона займає 127-му позицію.