Юнацька збірна України з перемоги стартувала на футбольному турнірі у Мінську

Юнацька збірна України (U-17). Фото ФФУ

Українці у першому поєдинку розгромила команду Молдови

Підопічні Олега Кузнецова (футболісти 2001 року народження) на Кубку розвитку забили чотири м'ячі одноліткам із Молдови.

У першому турі міжнародного турніру Кубок розвитку, який проходить у столиці Білорусі, Мінську, юнацька збірна України виграла з великим рахунком у Молдови – 4:0, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

Уже на шостій хвилині Волошин відкрив рахунок, а на 13-й після розіграшу кутового результативним ударом відзначився Хондак.

На 39-й хвилині в результаті швидкої контратаки до великого рахунок довів Сікан. А на 56-й хвилині крапку у матчі дальнім пострілом поставив Надольський — 4:0.

Кубок розвитку-2018 з футболу

Україна (U-17) – Молдова (U-17) – 4:0 (3:0)

Голи: Волошин (6), Хондак (13), Сікан (39), Надольський (56)

Україна (U-17): Нещерет, Ауссі (Біловар, 60), Ярош, ХОНДАК, Данилюк (Мудрик, 60), Надольський, Бодня (Підручний, 41), Желізко (Варяник, 41), Волошин (Шамич, 60), Шулянський (Мельнійчук, 60), Сікан

Свій наступний поєдинок на турнірі українці проведуть у вівторок, 23 січня, з Казахстаном. Початок матчу – о 15:40.