Юнацька збірна України зазнала другої поразки на міжнародному турнірі в Білорусі

Головний тренер юнацької збірної України U-16 Олександр Петраков

Після поразки від словаків синьо-жовті втратили шанси вийти до півфіналу Кубку розвитку

У вівторок, 22 січня, підопічні Олександра Петракова провели другий матч на Кубку розвитку.

Суперником збірної України U-16 була команда Словаччини U-17, яка в першому турі обіграла литовців.

Із початку зустрічі на рік старші словаки захопили ініціативу, у той час як українці сподівалися на контратаки.

Втім, попереду в наших хлопців мало що виходило. А от суперник, навпаки, продемонстрував чудову реалізацію, забивши м'ячі на 14-й та 19-й хвилинах, інформує прес-служба Федерації футболу України.

Після перерви українці активізувалися, кілька разів небезпечно пробили по воротах.

Найреальніший шанс відзначитися на 72-й хвилині мав Махиня, проте півзахиснику трохи не вистачило влучності. У підсумку - 0:2.

Ця поразка закрила для синьо-жовтих дорогу до півфіналу.