Збірна України U-18 обіграла Італію і наблизилась до перемоги на домашньому чемпіонаті світу з хокею

В останньому турі українці зіграють проти головного аутсайдера, Румунії

Збірна України U-18 з хокею в непростому матчі зуміла переграти Італію (3:1) і одноосібно очолила таблицю чемпіонату світу в дивізіоні IB.

Італія здивувала Україну в першому періоді, коли більше володіла шайбою і більше атакувала. Синьо-жовті були морально і фізично вичавлені після двох важких матчів проти Австрії і Угорщини. Але італійцям не вдалося забити в першому періоді - 0:0.

В середині другого періоду українці помилилися в атаці, а Італія миттєво реалізувала контратаку - 0:1. Потім було вилучення італійця за грубий фол на 5 + 20 хвилин - за цей проміжок часу Україна відзначилася двічі, що і стало головною подією в матчі.

У третьому періоді Італі пручалася, але Україна в середині тайму закинула третю шайбу і фактично зняла всі питання щодо переможця. 3:1 - важка перемога синьо-жовтих.

Після чотирьох турів Україна вийшла на чисте перше місце в турнірній таблиці.

В останньому турі українці зіграють проти головного аутсайдера, Румунії.

Матч відбудеться в п'ятницю, о 20:00. Перемога виведе Україну в дивізіон IA.

Чемпіонат світу з хокею

Дивізіон IВ

Україна - Італія 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)

Шайби: 28:24 - Сальваї (Бітетто) - 0:1, 32:27 - Кругляков (Пересунько, Матейченко) - 1:1, 33:24 - Бабчук (Середницький, Даниленко) - 2:1, 51:20 - Пересунько - 3:1