Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Жданов: Жодних коштів платників податків не буде витрачено на поїздки українських спортсменів в Росію

  • Розсилка
  Ігор Жданов - Жданов: Жодних коштів платників податків не буде витрачено на поїздки українських спортсменів в Росію
  Ігор Жданов

  Міністр молоді та спорту прокоментував інформацію про заборону фінансування українських спортсменів на турнірах в РФ

  Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов прокоментував інформацію про заборону фінансування українських спортсменів на турнірах в РФ.

  За його словами, в інтернеті поширюється недостовірна інформація про нібито скасування указу міністерства молоді та спорту про заборону участі національних збірних команд України в змаганнях на території Росії.

  «Враховуючи автономію спорту та Олімпійську хартію, я не можу фізично заборонити поїздки спортсменів і тренерів на змагання закордон. Тому ми юридично уточнили цей момент в наказі і заборонили державне фінансування участі збірних команд України у змаганнях на території країн агресора. Наголошую - суті рішення це не міняє. Жодних коштів українських платників податків не буде витрачено на такі поїздки. Жодних виплат державних преміальних за участь в таких змаганнях не буде нараховано», - пояснив Жданов.

  «Міністерство, і як міністр, незмінні у своїй позиції - ми категорично проти участі збірних команд у змаганнях в Росії. Усю моральну відповідальність за самовільну участь в цих змаганнях, безпеку та усі інші наслідки - несуть відповідні федерації та персонально ті атлети, які ризикнуть поїхати до країни агресора. Вони про це попереджені», - додав він.

  Як відомо, у березні міністр спорту України Ігор Жданов підписав указ про бойкот всіх змагань в Росії.

  Згодом з'явилася інформація, що Міністерство молоді та спорту України скасувало пряму заборону на участь спортсменів країни в турнірах, що проходять на території Росії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ