Жіноча футзальна команда стала п'ятою на міжнародному турнірі у Нідерландах

«IMS-НУХТ»

«IMS-НУХТ» з Києва здобув лише одну перемогу на жіночому турнірі

Українська команда «IMS-НУХТ» з футзалу завершила свої виступи на міжнародному турнірі European Women`s Futsal Tournament поза призовою трійкою.

У матчі за п’яте місце київський клуб зумів здолати господарів турніру – «Драхтстер Бойз», інформує офіційний сайт Асоціації футзалу України.

Незважаючи на мінімальну перевагу нідерландок до перерви, у другому таймі українки зусиллями Юлії Титової й Анастасії Кліпаченко схилили шальки терезів на свою користь і вибороли перемогу над суперницями – 2:1

Під час групового етапу підопічні Тараса Шпички зазнали поразок в обох зустрічах.

Іспанський «Атлетико Навалкарнеро» здолав киянок з рахунком 5:1, а російський «Мосполітех» – 6:1.

Місця на п’єдесталі розподілилися таким чином: італійський «Олімпус» взяв гору над «Мосполітехом» у боротьбі за бронзові нагороди.

А чемпіоном став «Атлетико Навалкарнеро», який у фінальному поєдинку зумів переграти португальську «Бенфіку».

Нагадаємо, у лютому жіноча збірна України з футзалу поступилася у товариському матчі Португалії.