Паралімпіада-2018. Календар змагань українських спортсменів

    «Главком» знайомить з розкладом змагань за участю спортсменів національної паралімпійської збірної у Пхьончхані
    Українські паралімпійці завершили боротьбу за нагороди у Пхьончхані-2018 у неділю, 18 березня. Загалом, 30 спортсменів представляли Україну на XII Паралімпійських зимових іграх у Південній Кореї. Змагалися вони у трьох видах спорту: лижних гонках, біатлоні і гірських лижах. Перелік учасників змагань від України: Лижні гонки і біатлон:
    • ГЛАВКОМ
    • 18 Березня, 17:00
    • Розсилка

    «Главком» знайомить з розкладом змагань за участю спортсменів національної паралімпійської збірної у Пхьончхані

    Українські паралімпійці завершили боротьбу за нагороди у Пхьончхані-2018 у неділю, 18 березня.

    Загалом, 30 спортсменів представляли Україну на XII Паралімпійських зимових іграх у Південній Кореї. Змагалися вони у трьох видах спорту: лижних гонках, біатлоні і гірських лижах.

    Перелік учасників змагань від України:

    Лижні гонки і біатлон:

    Спортсмени з вадами зору: Олександр Казік, Анатолій Ковалевський, Віталій Лук’яненко, Олександр Махоткін, Ольга Прилуцька, Ярослав Решетинський, Дмитро Суярко, Юрій Уткін, Оксана Шишкова.

    Спортсмени-лідери, які допомагатимуть співвітчизникам з вадами зору: Борис Бабар, Віталій Казаков, Сергій Кучерявий, Іван Марчишак, Олександр Мукшин, Лада Нестеренко, Денис Нікулін, Руслан Перехода, Василь Потапенко, Назар Стефурак.


    Читайте також


    З ураженням опорно-рухового апарату: Юлія Батенкова-Бауман, Ірина Буй, Григорій Вовчинський, Богдана Конашук, Людмила Ляшенко, Ігор Рептюх, Тарас Радь, Сергій Романюк, Віталій Ситник, Максим Яровий.

    Сноубординг:

    З ураженням опорно-рухового апарату: Іван Ошаров.

    Нагадаємо, що у медальному заліку Паралімпійських ігор 2018 року збірна України стала шостою.

    В активі українців 22 нагороди, сім з яких золотих, сім срібних і вісім бронзових.

    «Главком» знайомить з повним розкладом змагань за участю українських спортсменів на Зимових Паралімпійських іграх у Пхьончхані. Зауважимо, що час вказано київський.

    10 березня

    03:25

    Біатлон сидячи, чоловіки, гонка на 7,5 км, медалі (Максим Яровий, Тарас Радь)

    04:45

    Біатлон стоячи, жінки, гонка на 6 км, медалі (Богдана Конашук, Ірина Буй, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман)

    05:05

    Біатлон стоячи, чоловіки, гонка на 7,5 км, медалі (Ігор Рептюх, Сергій Романюк)

    06:15

    Біатлон, спортсмени з вадами зору, жінки, гонка на 6 км, медалі (Оксана Шишкова, Ольга Прилуцька)

    07:00

    Біатлон, спортсмени з вадами зору, чоловіки, гонка на 7,5 км, медалі (Анатолій Ковалевський, Дмитро Суярко, Ярослав Решетинський, Юрій Уткін, Олександр Казік, Олександр Махоткін, Віталій Лук’яненко)

    11 березня

    03:00

    Лижні перегони сидячи, чоловіки, гонка на 15 км, медалі (Максим Яровий, Тарас Радь)

    12 березня

    4:30-9:30

    Сноубординг, чоловіки (клас LL2), крос, медалі (Іван Ошаров)

    03:00

    Лижні перегони стоячи, чоловіки, гонка на 20 км, медалі (Ігор Рептюх, Сергій Романюк)

    03:25

    Лижні перегони, спортсмени з вадами зору, чоловіки, гонка на 20 км, медалі (Олександр Казік)

    05:00

    Лижні перегони, спортсмени з вадами зору, жінки, гонка на 15 км, медалі (Оксана Шишкова, Ольга Прилуцька)

    05:15

    Лижні перегони стоячи, жінки, гонка на 15 км, медалі (Богдана Конашук, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман)

    13 березня

    03:55

    Біатлон сидячи, чоловіки, гонка на 12,5 км, медалі (Тарас Радь)

    05:30

    Біатлон стоячи, жінки, гонка на 10 км, медалі (Богдана Конашук, Ірина Буй, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман)

    05:50

    Біатлон стоячи, чоловіки, гонка на 12,5 км, медалі (Ігор Рептюх, Сергій Романюк, Віталій Ситник)

    07:20

    Біатлон, спортсмени з вадами зору, жінки, гонка на 10 км, медалі (Оксана Шишкова, Ольга Прилуцька)

    07:40

    Біатлон, спортсмени з вадами зору, чоловіки, гонка на 12,5 км, медалі (Анатолій Ковалевський, Дмитро Суярко, Ярослав Решетинський, Юрій Уткін, Олександр Казік, Олександр Махоткін, Віталій Лук’яненко)

    14 березня

    03:00-06:15

    Лижні перегони сидячи, чоловіки, спринт, 1,1 км, медалі (Максим Яровий, Тарас Радь)

    03:50-06:45

    Лижні перегони стоячи, чоловіки, класичний спринт, 1,5 км, медалі (Григорій Вовчинський, Сергій Романюк)

    04:10-07:00

    Лижні перегони стоячи, жінки, класичний спринт, 1,5 км, медалі (Богдана Конашук, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман)

    04:25-7:15

    Лижні перегони, спортсмени з вадами зору, чоловіки  класичний спринт, 1,5 км, медалі (Дмитро Суярко, Юрій Уткін, Олександр Казік)

    04:40-7:30

    Лижні перегони, спортсмени з вадами зору, жінки, класичний спринт, 1,5 км, медалі (Оксана Шишкова, Ольга Прилуцька)

    16 березня

    03:20

    Біатлон сидячи, чоловіки, гонка на 15 км, медалі (Максим Яровий, Тарас Радь)

    05:00

    Біатлон стоячи, жінки, гонка на 12,5 км, медалі (Богдана Конашук, Ірина Буй, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман)

    05:00-9:00

    Сноубординг, чоловіки (клас LL2), слалом, медалі (Іван Ошаров)

    06:00

    Біатлон стоячи, чоловіки, гонка на 15 км, медалі (Григорій Вовчинський, Ігор Рептюх, Сергій Романюк, Віталій Ситник)

    07:40

    Біатлон, спортсмени з вадами зору, жінки, гонка на 12,5 км, медалі (Оксана Шишкова, Ольга Прилуцька)

    07:50

    Біатлон, спортсмени з вадами зору, чоловіки, гонка на 15 км, медалі (Анатолій Ковалевський, Дмитро Суярко, Ярослав Решетинський, Юрій Уткін, Олександр Казік, Олександр Махоткін, Віталій Лук’яненко)

     17 березня

    03:00

    Лижні перегони, спортсмени з вадами зору, чоловіки, класична гонка на 10 км, медалі (Дмитро Суярко, Ярослав Решетинський, Олександр Махоткін)

    03:15

    Лижні перегони стоячи, чоловіки, класична гонка на 10 км, медалі (Григорій Вовчинський, Ігор Рептюх, Сергій Романюк, Віталій Ситник)

    04:45

    Лижні перегони стоячи, жінки, чоловіки, класична гонка на 7,5 км, медалі (Богдана Конашук, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман, Ірина Буй)

    04:55

    Лижні перегони, спортсмени з вадами зору, жінки, класична гонка на 7,5 км, медалі (Оксана Шишкова, Ольга Прилуцька)

    05:40

    Лижні перегони сидячи, чоловіки, гонка на 7,5 км, медалі (Максим Яровий, Тарас Радь)

    18 березня

    03:00

    Лижні перегони, змішана естафета, 4х2,5 км, медалі (Юрій Уткін, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман, Оксана Шишкова)

    04:00

    Лижні перегони, відкрита естафета, 4х2,5 км, медалі (Ярослав Решетинський, Ольга Прилуцька, Григорій Вовчинський, Анатолій Ковалевський)

    Коментарі ()
    1000 символів залишилось
    НАЙПОПУЛЯРНІШЕ