Ефектні фото бразильської стрибунки у воду, через яку в басейні закипає вода

  Інгрід Олівейра прославилася зовсім не власними спортивними досягненнями
  Інгрід Олівейра зайняла останнє місце на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті 2017. Набравши 228 балів на 10-метровій вишці вона посіла підсумкове 37 місце. Але відома, вона в першу чергу не своїми спортивними результатами, а історією, яка трапилася під час Олімпійських ігор в Ріо. [READ_MORE] [GALLERY_BLOCK] Олівейра жила в
  • 24 Лютого, 17:04
  • Розсилка
  Інгрід Олівейра
  Інгрід Олівейра

  Інгрід Олівейра прославилася зовсім не власними спортивними досягненнями

  Інгрід Олівейра зайняла останнє місце на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті 2017. Набравши 228 балів на 10-метровій вишці вона посіла підсумкове 37 місце.

  Але відома, вона в першу чергу не своїми спортивними результатами, а історією, яка трапилася під час Олімпійських ігор в Ріо.

  Олівейра жила в Олімпійському селищі в одному номері з партнеркою по синхронних стрибках Джованною Педросою. За добу до виступу Інгрід попросила подругу переночувати одну ніч в іншій кімнаті, тому що хотіла в цей час ближче поспілкуватися з бразильським гребцем Педро Гонсалвешем. Джованна відмовилася і повідомила дівчині, що інтимні стосунки між спортсменами в Олімпійському селищі - це порушення внутрішніх правил.

  Бразилійки посварилися. Інгрід все таки здійснила свій задум з Гонсалвешем, а Педроса вирушила в НОК Бразилії і заявила про інцидент чиновникам.

  У фіналі стрибків з 10-метрової вишки Олівейра і Педроса набрали 280,98 бала і посіли останнє місце.

  Джерело: Tribuna.com

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ