рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сайт президента не працює

  • Розсилка
  Сайт президента не працює

  Офіційне інтернет-представництво Зеленського не працює щонайменше 20 хвилин

  Веб-сайт Офісу президента України не працює. Що сталося з офіційним інтернет-представництвом глави Української держави наразі невідомо, адже преслужба поки що не дала пояснень з цього приводу на своїх сторінках у соцмережах. 

  На даний момент сайт президента України не працює щонайменше 20 хвилин. 


  screenshot_1_130

  Раніше в СБУ повідомляли, що з 15 по 21 липня було зафіксовано та заблоковано 4 DDoS-атаки, переважна більшість - на веб-ресурси Офісу президента України. Із 1 по 7 липня було зафіксовано та заблоковано 9 DDoS-атак, переважна більшість їх була на веб-ресурси Офісу президента.

  До слова, на початку липня хакери атакували «Укроборонпром». Тоді повідомлялося, що вірус Virus.Delf.FareIt.Gen.7 намагалися занести в систему через електронні поштові скриньки працівників концерну.

  Крім того, потужна кібератака на державні органи в Україні була здійснена у травні. Зокрема, хакери тоді протягом одного тижня здійснили 18 DDoS-атак, переважна більшість з яких - на Офіс президента України.

  Наприкінці травня в Україні істотно збільшилася кількість кібератак на сайти органів влади. У період з 20 по 26 травня кіберполіцією було зафіксовано збільшення підозрілих подій майже в 12 разів. Наголошується, що за цей період всього було виявлено 107 566 підозрілих подій.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ