Жахлива знахідка на Вінниччині: діти збирали проліски, а знайшли боєприпаси
![Жахлива знахідка на Вінниччині: діти збирали проліски, а знайшли боєприпаси](/img/article/4817/38_main-v1521278932.jpg)
Артснаряди Другої світової війни знешкодили вибухотехніки0223
У смт Браїлові Жмеринського району 15 березня діти збирали підсніжники і знайшли предмет, схожий на вибухонебезпечний. Про свою знахідку дітвора повідомила дорослих, ті, в свою чергу, викликали Службу порятунку.
Як повідомляє прес-служба ДСНС у Вінницькій області, прибувши на місце, рятувальники ідентифікували знахідку як 76-міліметровий артснаряд часів Другої світової війни.
При додатковому обстеженні території піротехніки виявили ще 47 одиниць артснарядів різного калібру. Групою вибухотехніків боєприпаси вилучено та знищено у спеціально відведеному для цього місті.
Коментарі — 0