рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Будинок для життя на Марсі надрукували на 3D-принтері

  • Розсилка
  Конструкції успішно пройшли випробування на міцність і герметичність димом і важкими вантажами - Будинок для життя на Марсі надрукували на 3D-принтері
  Конструкції успішно пройшли випробування на міцність і герметичність димом і важкими вантажами

  За будинок для життя на Марсі нью-йоркське агентство дизайну та архітектури AI SpaceFactory виграло у NASA $500 тис.

  Нью-йоркське агентство дизайну та архітектури AI SpaceFactory надрукувало на 3D-принтері будинок для життя на Місяці або Марсі.

  Про це повідомляє Euronews.  «Нью-йоркське агентство дизайну та архітектури AI SpaceFactory виграло у NASA 500 тис. доларів, надрукувавши на 3D-принтері будинок для життя на Місяці або Марсі», - йдеться у повідомленні.

  Як повідомляє Euronews, сам конкурс тривав чотири дні. Завдання учасників полягало в тому, щоб надрукувати макет будівлі утричі менший, ніж оригінал, за мінімальної участі людини і з тих матеріалів, які можна знайти на Марсі.  Переможець AI SpaceFactory надрукував свою модель з біополімерного базальтового композиту, який біорозкладається і переробляється. Другий учасник конкурсу, Державний університет Пенсильванії, використав спеціальну бетонну суміш.

  Обидві конструкції успішно пройшли випробування на міцність і герметичність димом і важкими вантажами. Коли в хід пішов екскаватор, будівля Пенсильванського університету не витримала навантаження і зруйнувалася, а конструкція AI SpaceFactory вціліла.

  Повідомляється, що Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США (NASA) запустило проект 3D-Printed Habitat Challenge у 2015 році для розроблення екологічного житла для довгострокових космічних місій з можливістю використання цих технологій на Землі.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ