Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У світі фіксують проблеми з доступом у Facebook

  • Розсилка
  Проблеми з доступом в Facebook спостерігаються на сході і південному сході США, у Бельгії, Нідерландах, Чехії, Бразилії і Чилі і на півночі Африки - У світі фіксують проблеми з доступом у Facebook
  Проблеми з доступом в Facebook спостерігаються на сході і південному сході США, у Бельгії, Нідерландах, Чехії, Бразилії і Чилі і на півночі Африки

  В Україні про проблеми з доступом у Facebook нічого не повідомляється

  Близько 16:30 за київським часом користувачі зі Сполучених Штатів та Північної Африки почали повідомляти про безліч проблем, пов'язаних з доступом до Facebook. При цьому більшість заявляла, що вони взагалі не могли зайти на сайт, повідомляє downdetector.com.

  В Україні про проблеми з доступом у Facebook нічого не повідомляється.

  Розчаровані користувачі Facebook говорять, що в деяких випадках вони бачать тільки порожній екран, в той час як інші повідомляють, що їхня стрічка застигла на старих повідомленнях і не оновлюється.  Звіти про проблеми почали надходити о 16:28 на декількох сайтах, які відстежують збої, включаючи DownDetector. До 16:45 вже зареєстровано сотні проблем, і їхня кількість продовжує зростати.

  Проблеми з доступом в Facebook спостерігаються в усьому світі. Найбільше постраждали схід і південний схід США, Бельгія, Нідерланди, Чехія, великі міста в Бразилії і Чилі і північ Африки.

  49% користувачів повідомили, що спостерігають «повне відключення» від соцмережі. У третини людей виникають проблеми при вході в систему. 15% повідомляють про проблеми з переглядом і обміном фотографіями.

  Нагадаємо, Facebook та федеральне відомство з безпеки інформаційних технологій Німеччини (BSI) розроблятимуть стратегії, що дозволять уникнути втручань у перебіг виборів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ