Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Вчені знайшли механізм, що може впоратися з особливо небезпечним раком

  • Розсилка
  Близько 15% від 55 тисяч щорічних випадків раку молочної залози припадає саме на цю агресивну форму раку - Вчені знайшли механізм, що може впоратися з особливо небезпечним раком
  Близько 15% від 55 тисяч щорічних випадків раку молочної залози припадає саме на цю агресивну форму раку

  Значна кількість специфічного підтипу гамма-дельта-Т-клітин в організмі дає жінці велику ймовірність вижити під час захворювання на рак грудей

  В Інституті Френсіса Кріка та Королівського коледжу Лондона вчені знайшли механізм, який сприяє одужанню під час раку молочної залози.

  Про це повідомляє MedicalXpress.

  Фахівці виявили, що значна кількість специфічного підтипу гамма-дельта-Т-клітин в організмі дає жінці велику ймовірність вижити під час захворювання на рак грудей.

  При дослідженнях виявилося, що у хворих з тричі негативним раком молочної залози, гамма-дельта-Т-клітини мали позитивний вплив на виникнення ремісії. Спочатку ці клітини знаходили в кишечнику і шкірі людини.

  Фахівці вважають, що це відкриття допоможе в боротьбі з тричі негативним раком молочної залози. Близько 15% від 55 тисяч щорічних випадків раку молочної залози припадає саме на цю агресивну форму раку.

  Він не реагує на гормональну терапію, а хіміотерапія здатна стримати його на короткий період часу.

  Як повідомлялося, рак молочної залози на ранніх стадіях ніяк не проявляє себе.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ