Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Боротьба за українських робітників: У Польщі побоюються конкуренції Німеччини

  • Розсилка
  Розвиток економіки Польщі залежить від іноземних робітників - Боротьба за українських робітників: У Польщі побоюються конкуренції Німеччини
  Розвиток економіки Польщі залежить від іноземних робітників

  У Польщі проживає майже 2 мільйони українців, більшість з яких є трудовими мігрантами

  Після вступу в силу нового німецького міграційного закону, що відкриває ринок праці для фахівців з третіх країн, до мільйона українських працівників, які працюють зараз у Польщі, можуть податися в сусідню Німеччину. Про це німецькому виданню Welt заявив представник польської бізнес-асоціації ZPP Якуб Бінковський.

  «Згідно з нашим помірним сценарієм, який ми вважаємо реалістичним, 500 тис. українців залишать польський ринок праці. Згідно з нашим негативним сценарієм, - це буде вдвічі більше», - заявив Бінковський.

  Асоціація, яка представляє інтереси понад 50 тис. підприємств, стурбована міграційним законодавством ФРН. Польщу як жодну іншу країна торкнеться від'їзд українців, які отримають шанс знайти більш високооплачувану роботу в сусідній країні.

  За оцінками фахівців, у Польщі проживає майже 2 мільйони українців, більшість з яких є трудовими мігрантами. Розвиток економіки країни дуже залежить від іноземних робітників.

  Як повідомлялось, минулої середи Федеральний уряд Німеччини схвалив законопроект, покликаний полегшити імміграцію іноземних кваліфікованих робітників із країн, що не входять в ЄС. У разі, якщо цей законопроект буде проголосований Бундестагом, він набуде чинності 1 січня 2020 року.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ