Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Найбільший аеропорт Швейцарії змінив написання столиці України

  • Розсилка
  Восени 2018 року Міністерство закордонних справ України спільно з Центром стратегічних комунікацій «StratCom Ukraine» розпочало онлайн кампанію «#CorrectUA», в рамках якої звертається до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису - Найбільший аеропорт Швейцарії змінив написання столиці України
  Восени 2018 року Міністерство закордонних справ України спільно з Центром стратегічних комунікацій «StratCom Ukraine» розпочало онлайн кампанію «#CorrectUA», в рамках якої звертається до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису

  Представники МЗС України подякували колегам з посольства України у Берні за успішні результати переговорів

  Найбільший міжнародний аеропорт та головний транзитний хаб Швейцарії і один з найзавантаженіших аеропортів Центральної Європи змінив написання столиці України KyivNotKiev. Про це йдеться на сторінці МЗС України у Twitter.

  «Щиро дякуємо колегам з посольства України у Берні за успішні результати переговорів, а адміністрації аеропорту за підтримку #CorrectUA», — йдеться у повідомленні.  Як повідомлялося, 15 травня аеропорт Гельсінкі почав правильно писати назву Києва.

  Зазначимо, 13 травня міжнародний аеропорт Мюнхена та міжнародний аеропорт Франкфурт-на-Майні змінили написання назви столиці України англійською на Kyiv замість Kiev.

  Нагадаємо, восени 2018 року Міністерство закордонних справ України спільно з Центром стратегічних комунікацій «StratCom Ukraine» розпочало онлайн кампанію «#CorrectUA», в рамках якої звертається до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису міста Київ (#KyivNotKiev).

  «Настав час позбутися радянського минулого України у правописі», - заявили в МЗС України, закликавши писати Kyiv, а не Kiev.

  Після цього аеропорти у цілому світі почали змінювати написання назви Києва з Kiev на Kyiv.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ