Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Орбан назвав біженців, що прибувають в Угорщину, «мусульманськими загарбниками»

  • Розсилка
  Віктор Орбан - Орбан назвав біженців, що прибувають в Угорщину, «мусульманськими загарбниками»
  Віктор Орбан

  Прем’єр-міністр заявив, що країна не має наміру приймати нових біженців

  Біженці, які прибувають в Угорщину, є «мусульманськими загарбниками». Про це заявив прем'єр-міністр країни Віктор Орбан в інтерв'ю з німецьким виданням Bild.

  За його словами, Угорщина не має наміру приймати нових біженців.

  «Ми не вважаємо цих людей мусульманськими біженцями. Ми вважаємо їх мусульманськими загарбниками», - сказав він.

  Орбан наголосив, що лише приїжджі шукають більш вигідні умови для життя. Він також висловив упевненість в тому, що прийом біженців лише створює неминучі проблеми для країни.

  «Ми вважаємо, що велика кількість мусульман неминуче веде до появи паралельних суспільств. Ми цього не хочемо. І ми не хочемо, щоб нас до цього примушували», - сказав він.

  Крім цього, прем'єр-міністр Угорщини спростував звинувачення в тому, що його країна отримує допомогу від Євросоюзу і при цьому не бере на себе відповідальність по прийому біженців.

  «Це справедлива компенсація за те, що ми відкрили свій ринок для конкуренції. Це не має нічого спільного з проблемою біженців», - сказав Орбан.

  Нагадаємо, 15 грудня минулого року учасники саміту Європейського Союзу (ЄС) не досягли прогресу в обговоренні міграційної політики. За словами канцлера Німеччини Ангели Меркель, перед європейськими політиками стоїть «чітке завдання» до червня 2018 року продовжувати роботу над вирішенням цієї проблеми.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ