Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Польща продовжує кампанію з нарощування армії

  • Розсилка
  <p>Середня платня в армії Польщі складає близько 1300 євро</p>
<div></div> - Польща продовжує кампанію з нарощування армії

  Середня платня в армії Польщі складає близько 1300 євро

  Фото: dod.defense.gov

  Триває новий етап кампанії «Стань солдатом Республіки Польща»

  Міністр національної оборони Маріуш Блащак відкрив черговий етап кампанії «Стань солдатом Республіки Польща». Це відбулося в селі Бялка Татшанська в регіоні Підгалля. Мобільні команди, які займаються підбором персоналу, протягом зимових канікул відвідуватимуть лижні та спортивні центри на півдні Польщі.

  Перший етап кампанії почався в середині жовтня і тривав до кінця минулого року, – нагадав міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак: «У межах цієї кампанії солдатів можна було зустріти в торгових центрах, у місцях відпочинку, на ринках міст, там, де збиралися люди. Завдяки зміні менталітету, зміні підходу до того, щоб заохочувати молодих людей вступати в армію, протягом 2,5 місяців заяви про вступ до польського війська подало понад 7 тисяч осіб. Йдеться про професійну, підготовчу і також територіальну службу».

  Міністр Маріуш Блащак заявив, що численніше Польське військо означає більшу безпеку, а служба в армії є честю. Як він додав, солдати можуть здобувати унікальні навички та досвід.

  Очільник міністерства національної оборони в своєму виступі також звернув увагу, що «солдати повинні отримувати гідну винагороду», і цієї мети досягнуто. Від початку цього року середня платня в армії перевищує 5 тисяч злотих (майже 1300 євро). Найбільше зросла зарплата військових, які заробляють найменше, в тому числі тих, що вступають в армію.

  Джерело: Польське радіо

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ