Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Грузії стартували військово-морські навчання НАТО

  • Розсилка
  <p>Британський есмінець HMS Duncan</p> - У Грузії стартували військово-морські навчання НАТО

  Британський есмінець HMS Duncan

  Навчання триватимуть до 18 травня

  В акваторії грузинського порту Поті почалися військово-морські навчання за участю чотирьох кораблів країн-членів НАТО, які триватимуть до 18 травня.

  З грузинського боку в них беруть участь лише катери берегової охорони МВС, оскільки після війни з Росією 2008 року в країни не залишилося ВМС.

  Для участі у спільних навчаннях до грузинського узбережжя підійшли чотири кораблі Постійної військово-морської групи НАТО: флагман – есмінець HMS Duncan (Велика Британія), фрегати TCG Gemlik (Туреччина), BGS Drazki (Болгарія) і RS Regele Ferdinand (Румунія).

  За словами командувача корабельної групою НАТО Майкла Атлі, метою спільних навчань в територіальних водах Грузії є підвищення рівня взаємодії і взаємосумісності військових структур Грузії і держав членів Північноатлантичного союзу.

  У серпні 2008 року російські війська знищили практично всі кораблі ВМС Грузії. Лише кілька суден вдалося евакуювати в Батумі. Ці невеликі судна і стали основою сил берегової охорони міністерства внутрішніх справ країни, а військово-морські сили відтоді були скасовані.

  До слова, Німеччина збільшить витрати на оборону до 1,5% від внутрішнього валового продукту до 2025 року попри вимогу НАТО витрачати 2%.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ