Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Швеції запідозрили Росію у підготовці до масштабної війни

  • Розсилка
  Армія РФ, що раніше брала участь в декількох локальних конфліктах, стала готуватися до тривалих регіональних воєн з противниками масштабів Китаю і НАТО, - експерти - У Швеції запідозрили Росію у підготовці до масштабної війни
  Армія РФ, що раніше брала участь в декількох локальних конфліктах, стала готуватися до тривалих регіональних воєн з противниками масштабів Китаю і НАТО, - експерти

  Експерти проаналізували військові навчання РФ у 2009-2017 роках

  Шведські експерти підозрюють, що російська армія готується до участі у масштабних військових конфліктах. Про це йдеться в доповіді, що підготував Шведський інститут оборонних досліджень.

  Як зазначається у доповіді, експерти проаналізували військові навчання РФ у 2009-2017 роках.

  «З 2009 року російська армія, що раніше брала участь в декількох локальних конфліктах, стала готуватися до тривалих регіональних воєн з противниками масштабів Китаю і НАТО», - вважають шведські експерти.

  Також вони повідомили, що за останні роки російська армія помітно підвищила боєготовність і здатна швидко переходити від виконання завдань мирного часу до ведення війни.

  «Росія готова використовувати військові методи. Важливо розуміти, як це може відбуватися у гіршому зі сценаріїв. Військові навчання дають уявлення про це», - заявив керівник дослідження Юхан Нурберг.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ