Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна просить заблокувати профіль МЗС Росії в окупованому Криму

  • Розсилка
  Дипломати надіслали офіційну скару до технічої підтримки Twitter - Україна просить заблокувати профіль МЗС Росії в окупованому Криму
  Дипломати надіслали офіційну скару до технічої підтримки Twitter

  Twitter верифікував профіль окупантів в Криму

  Соціальна мережа Twitter верифікувала профіль представництва Міністерства закордонних справ Росії в анексованому Сімферополі. Посольство України у Великій Британії надіслало офіційну скаргу та запросило заблокувати профіль.

  «Ми надіслали офіційну скару до технічої підтримки Twitter. Це абсолютно неприйнятно — давати синю позначку так званому МЗС Росії в окупованому Криму. Росія незаконна анексувала Крим, воєнізувала його та грубо порушила права людей. Twitter повинен заблокувати це аккаунт», — вказало посольство та додало хештег «crimeaisukraine».

  Речниця МЗС Росії Марія Захарова назвала прохання посольства «боротьбою України з реалістю», зазначило російське агентство «РБК».  У добірці фото зі святкування Нового року по всьому світу від американського телеканалу CNN фотографія з Криму була підписана як «У центрі міста запустили феєрверки. Сімферополь, Росія». Проте згодом телеканал виправив підпис та залишив лише слово «Крим».

  Джерело: Громадське

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ