Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Наливайка біля залізничного вокзалу - щуряче гніздо в самому центрі європейської столиці

  • Денис Казанський

   Журналіст

  • Розсилка
  Цей згусток гною ганьбить європейську столицю - Наливайка біля залізничного вокзалу - щуряче гніздо в самому центрі європейської столиці
  Цей згусток гною ганьбить європейську столицю

  Зрозуміло, що це не вихід, ремонтувати цю купу сміття не потрібно, а потрібно просто ліквідувати весь так званий «ринок Крокус»

  Продовження історії з наливайками біля залізничного вокзалу. Сьогодні вранці разом з Sergey Naumovich показували їх співробітнику КП «Київблагоустрій», який у коментарях до попередніх постів на цю тему висловив бажання приїхати і оцінити ситуацію на місці.

  Так-так, я розумію, що це звучить досить смішно, але так вже працює столична влада, нічого не вдієш. В процесі обговорення проблеми з'ясувалося, що пекельна халабуда, яка стирчить на кільці трамвая і продає пальонку, насправді не просто нічийна купа сміття, а частина ринку «Крокус». І за документами у ній приймають вторсировину (картон, макулатуру і т.д.).

  Сам ринок - поняття досить ефемерне. Фактично це просто скупчення обісцяних та обриганих МАФів, хаотично розкиданих по трамвайному кільцю. Такі щурячі гнізда у великій кількості виникали по всій країні на початку 90-х, але з якоїсь причини одне з них до цих пір збереглося практично у центрі столиці і прекрасно себе почуває у 2019 році. Здається, в цих кіосках досі ще приймають купони.

  Вдалося застати на місці співробітників адміністрації «ринку», які пояснили, що халабуда стоїть на своєму місці цілком законно, а про торгівлю алкоголем їм нічого не відомо. Чиновник з «Кіївблагоустрою» трохи посварив їх за зовнішній вигляд «павільйону», і чоловіки погодилися, що необхідно підмарафетити це лайно. Обіцяли впоратися за пару тижнів. До речі, сама будівля адміністрація ринку - такий самий розплідник пацюччя (дивись четверте фото).

  Зрозуміло, що це не вихід, ремонтувати цю купу сміття не потрібно, а потрібно просто ліквідувати весь так званий «ринок Крокус» та провести реконструкцію трамвайного кільця, щоб цей згусток гною не ганьбив європейську столицю.

  Джерело: блог Дениса Казанського

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Олексій Голобуцький
  Олексій Голобуцький

  Заступник директора Агентства моделювання ситуацій

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  Віктор Небоженко
  Віктор Небоженко

  Директор соціологічної служби «Український барометр»

  Ірина Фріз
  Ірина Фріз

  Міністр у справах ветеранів

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ