Ірина Фаріон Український мовознавець

Львів обрав малоросійського лакея партії регіонів

Не мала наміру окремо висловлюватися про поразку львів’ян на місцевих виборах голови міста Лева.

Пані та панове! Не мала наміру окремо висловлюватися про поразку львів’ян на місцевих виборах голови міста Лева. Це поза здоровим ґлуздом, коли замість воїна, захисника Вітчизни обирають дрібного контрабандиста, замість захисника української мови – поширювача у Львові «рускава міра», замість державника, що під час Майдану легітимізував владу повсталого народу, – малоросійського лакея партії регіонів і всіх можливих влад, замість професіонала і патріота – шулера, пристосуванця і фарисея. Тішуся, що його офіційно підтримав БПП: подібне притягується до подібного, нікчемство до нікчемства, зрада до зради, угодовство до угодовства. Вільні люди такою спілкою можуть лише гидувати. Браво унії плебеїв. Розумію, ви в агонії. Потопельник рятує потопельника.

Щиро вдячна дописувачці мого ФБ пані Наталі, яка дала блискучу характеристику моральної кризи окремої частини Львова:

«Natalia Berdadyn Ірина Дмитрівна ІМХО сьогодні в траурі з приводу непроходження Руслана Кошулинського. Але це пів біди – вже, мабуть, сформовано заявку Садового на президентство. Справа в тому, що Львів - це передусім не архітектура, мури, колорит, атмосфера тощо, а - львів'яни. Напередодні виявилось, що гоноровий проєвропейський образ - це гріб побілений, де всередині... Після серії оприлюднених фактів розмаїтої корумпованості, самопіарних "терактів" (тим більше цинічних, що на тлі війни), афер з приватизаційними сертифікатами, ЛАЗом, дружби з регіоналами і т.п. необхідно було визначитись, чи відповідає образ змісту європейськості. І що... кричуще не відповідає. Тепер гнітюче передчуття немаленького відсотку на майбутніх президентських виборах. Хоча яке майбутнє у деградованого плебсу, який не перестає тішиться стереотипами сприйняття? "Кожному, хто має, додасться ще. А в того, який не має нічого, відніметься й те незначне, що він має". Ці слова Євангелія про більшість львів'ян, які вибрали на голову собі символ зловживання і маніпуляцій, чим підтвердили, що не мають прагнення добробуту для свого міста. Важливіша наявна картинка і міф. Привид Льоні-Космоса вже витає вулицями...» (стиль збережено).

P.S. Щиро дякую всім, хто підтримав Руслана Кошулинського. Особлива подяка франківцям і хмельничанам, що обрали свободівських голів міст Руслана Марцинкова і Олександра Симчишина. Мер міста Тернополя Сергій Надал беззаперечно переміг ще у першому турі, довівши недолугим і злорадним блискучий успіх Свободи у виконавчій гілці влади. Тримайтеся, хлопці. Ви працюватимете НАЙКРАЩЕ. А Львів ми візьмемо. Бо ми повернулися.

А ще додаю матеріял про поширення «рускава міра» Садового у виконанні депутатки від «Самопомочі» Ирины Падаляк. Уродженка міста Золочева. Корінна галичанка. Наступниця Гані Герман і Гані Гопко у своїх псевдоідеалах і цінностях. Просто нещасна людинка.

Источник: Facebook

Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: