Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  За поребриком розпачалася істерика

  • Мирослав Гай

   Блогер

  • Розсилка
  За поребриком розпачалася істерика

  Істерика з приводу того, що СБУ розпочали слідчі дії щодо діяльності Української Православної Церкви Московського Патріархату.

  Ну по-перше, вона ніяка не українська. Це філіал КГБ, а зараз ФСБ, з розголуженою мережою агентури, з оперативнимм квартирами та віковою практикою антиукраїнської діяльності.

  По-друге, за інформаційною доктриною РФ, яка є другою після військової, релігія та духовне життя громадян є об'єктом регулювання та контроля держави РФ.

  Ми звісно не громадяни, але і на цей випадок у РФ є нормативні документи які дозволяють усім їх службам працювати за кордоном тоді, коли ця робота веде до захисту інтересів РФ.

  А концепція «руського світу» дозволяє по неписаним для світу, але дуже зручними для Москви законам, провадити спеціальні операції, від військових до інформаційно-психологічних, за для захисту інтересів россійськомовних та громадян колишнього Радянського Союзу, чиєю правоприємницею Путін оголосив РФ.

  По-третє, УПЦ МП весь цей час брала участь в подіях у Криму та Донецькій і Луганській областях. Є відомості, що саме через їх монастирі під видом паломників заїздила частина групи Гіркіна, а також перевозилася зброя та кошти.

  Крім того через церкви московського патріархату велася активна антиукраїнська пропаганда, дезінформація про Майдан та його ідеї, нав'язувалася ідея обраності Путіна Богом і тому подібна єресь.

  Тому я хотів би підтримати будь-які кроки СБУ направлені на захист національних інтересів України.



  Та особливо вітаю дії які спрямовані на захист від загроз, що ідуть від військово-гебістської машини РФ, частиною якої є «Українська» Православна Церква Московського Патріархату, та не її прості віряни.

  Певен, що тут потрібна усебічна підтримка і від українського суспільства, а ще ліпше наполегливі та жорсткі вимоги до СБУ.

  Адже попри невиважену істерію РФ про «гонения на православие и духовность спецслубами Украины», дії СБУ щодо УПЦ МП дуже кволі та не системні.

  За 5 років СБУ, разом з прокуратурою АР Крим, відкрили тільки одне провадження за ч.1 ст.437 УК. Все.

  Ніяких гонєній нема.

  Дуже сподіваюся, що дії українських спецслужб, нарешті, стануть більш ефективними у цьоми питанні, тим більше, що розуміння у деяких співробітників є.

  Тепер справа за політичним рішенням та громадянською вимогою до СБУ припинити та захистити нас від антиукраїнської діяльності філіалу ФСБ РФ «Української» Православної Церкви Московського Патріархату.

  І хай допоможе нам Господь.

  Джерело: блог Мирослава Гая

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Тарас Возняк
  Тарас Возняк

  Головний редактор незалежного культурологічного журналу «Ї»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ