рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Козачки та єрмачки відкрили скриньку Пандори

  • Михайло Гончар

   Президент «Центр глобалістики «Стратегія ХХІ»

  • Розсилка
  Андрій Єрмак - Козачки та єрмачки відкрили скриньку Пандори
  Андрій Єрмак

  Про агентуру Кремля в українській владі

  В нашій спільній з колишнім Секретарем РНБО України академіком Володимиром Горбуліним та директором Бюро економічного аналізу та прогнозування Сергієм Дяченком статті в «Дзеркалі тижня» у вересні 2019 р. під назвою «Як не стати командирами хаосу, або Спекотна зима-2020» ми відзначали:

  «Також слід мати на увазі, що односторонньою ініціативою нової влади відвести сили й засоби в Станиці Луганській створено загрозу захоплення єдиного на всю Луганщину джерела генерації електроенергії — ТЕС у місті Щастя.»

  Можна сказати - «Хто контролює Щастя і ЛуТЕС - той контролює всю Луганщину». Тобто, якщо контроль над ЛуТЕС буде за Лугандою (читай - Росією), то, вважайте, уся територія Луганської області з часом стає «ЛНР».

  До цього попередню владу «бариг» теж попереджали: «Если будет открыт транспортный переход в районе города Счастье, то есть риск захвата Луганской ТЭС. И тогда террористы могут получить энергетический рычаг и влиять на решения, как на территории области, так и на территории Украины», – говорил радио «Донбасс.Реалии» Юрий Клименко в конце 2017 года.»
  Що показово - це те, що «бариги» прислухались і не зробили дурниць.

  У матеріалі «Радіо Свобода» 13 березня 2020 року «Уже безопасно? Почему Ермак согласился открыть переход в Счастье?» генерал Розмазнін застерігає:

  «Пока что создание КПВВ в городе Счастье нецелесообразно... По его словам, слишком маленькое расстояние отделяет на этом участке позиции незаконных вооруженных формирований и украинских военных. Там буквально ширина реки – это расстояние, разделяющее две стороны... Далі в матеріалі РС йдеться: «по словам эксперта, на этом участке все еще остается важным фактор Луганской ТЭС. Поэтому в вопросе создания КПВВ нужно быть очень осторожными.»

  Але схоже на те, що новоявлені «неБариги» і «неЛохи» вирішили «поділитися» Щастям з «ихтамнетами», чим і підтвердили, що вони дійсно «неБариги» і «неЛохи», а просто пряма агентура Кремля. І підтвердять це ще раз, якщо 25-го березня «Мінськ-3» буде легалізовано.

  Невипадково саме в п'ятницю, 13-го з'ясувалось, що «козачки» та «єрмачки» 11-го відкрили скриньку Пандори для Зе.... Зворотній відлік пішов... Ростов чекає, бо ж Італія закрита... Короновірус, пандемія...

  Джерело: блог Михайла Гончара

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Богдан Данилишин
  Богдан Данилишин

  Академік НАН України

  Сергій Тихий
  Сергій Тихий

  Журналіст

  Андрій Піонтковський
  Андрій Піонтковський

  Публіцист, політолог

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  Ігор Луценко
  Ігор Луценко

  Народний депутат 8 скликання

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ