Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Трагедія МН-17: у Путіна придумали новий фейк проти України

  • Слава Рабинович
  • Розсилка
  Трагедія МН-17: у Путіна придумали новий фейк проти України
  Фото: Уніан

  Про нову заяву Міноборони РФ з обвинуваченнями на адресу України

  Заява Міноборони РФ про те, що в катастрофі Boeing MH-17 на Донбасі винна українська сторона, є черговою брехнею організованого злочинного угруповання, яке очолює Володимир Путін.

  Кремль в цілому і Міноборони РФ зокрема - це відомі тепер на весь світ генератори брехні. І все, що ми бачили, наприклад, щодо отруєння Скрипалів - цей генератор брехні дійшов до таких «вершин», що немає сил без сміху дивитися це і слухати. І дійсно було б так смішно, якби не було так сумно і небезпечно для всього світу.

  Що стосується чергових заяв Міноборони конкретно про «Бук», то є дві організації (які можуть їх продукувати) - кремлівське Міноборони і Об'єднана слідча група (ОСГ). У обох організацій є певний послужний список - певний трек-рекорд. Відповідно, на підставі цих трек-рекордів громадськість як всередині Росії, яка хоч щось розуміє через наявність мізків, так і за межами Росії, має відповідний рівень довіри до ОСГ та категоричну недовіру до кремлівського Міноборони. Вони можуть знущатися, брехати, заплутувати скільки їм завгодно. Тільки це не допоможе їм уникнути лави підсудних у Гаазі або як мінімум бути оголошеними в міжнародний розшук для того, щоб вони опинилися на лаві підсудних в Гаазі.  Єдиний потенційний плюс, який кремлівські злочинці сьогодні отримали своїми черговими вигадками - це те, що ресурси ОСГ тепер повинні бути направлені на вивчення так званих доказів, наданих офіційними організаціями з Росії. І ці ресурси у вигляді людей, часу повинні будуть використовуватися для вивчення, спростування і викриття у черговій брехні. Адже кількість опублікованих фіктивних, смішних і не дуже смішних версій зашкалює - починаючи від птахопаду, продовжуючи льотчиком Волошиним і закінчуючи українським «Буком». І це трек-рекорд міжнародних терористів і військових злочинців, які продовжують скоювати злочини з єдиною метою - скоювати злочини і уникати відповідальності.

  Крім того, сьогоднішня заява - це ще одна ланка в нескінченному ланцюжку вчинення злочинів та спроб уникнення відповідальності.

  Нагадаю, коли в 1983 році (радянським винищувачем) був збитий корейський «Боїнг», теж був ланцюжок брехні і тоді вони теж думали, що це їм допоможе - але не допомогло. А у путінському ОЗУ насправді є чудовий послужний список в умінні наступати на одні й ті ж граблі.

  Можливо, в Кремлі думають, що чергова брехня їм допоможе. Але виконувати одні й ті ж дії і сподіватися на інший результат - це дійсно межує з божевіллям. Але у них надія на те, що, якщо вони будуть оголошені в міжнародний розшук, то окопаються за стінами Кремля і сподіваються продовжувати морочити голову російській громадській думці і забивати цією дезінформацією і пропагандою мозок російського населення, яке продовжує щохвилини приймати дозу наркозу з останкінської голки. Такого роду вкидання якраз і робляться для пекельної суміші цього наркозу.

  Джерело: Апостроф

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Володимир Ар`єв
  Володимир Ар`єв

  Народний депутат

  Сергій Фурса
  Сергій Фурса

  Спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Віктор Каспрук
  Віктор Каспрук

  політолог

  Юрій Луканов
  Юрій Луканов

  Журналіст

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ