Офіційна державна політика Польщі - розпалювання міжнаціональної ворожнечі

  • Віктор Уколов

   Колишній народний депутат України

  • Розсилка
  Будемо сподіватися, що невдовзі націоналістичний чад у Польщі розвіється і вони знову помітять наших спільних ворогів за «всходніми кресами» і неонацистів, які ходять демонстраціями по Варшаві - Офіційна державна політика Польщі - розпалювання міжнаціональної ворожнечі
  Будемо сподіватися, що невдовзі націоналістичний чад у Польщі розвіється і вони знову помітять наших спільних ворогів за «всходніми кресами» і неонацистів, які ходять демонстраціями по Варшаві

  Чудовий у своїй дебільності закон ухвалили у Польщі

  Сенат Польщі схвалив закон. Я так розумію, тепер на території Панства не можна говорити:

  1. Про те, що Освенцім був біля Кракова, а квартири, звідки євреїв забирали до газових камер, найчастіше забирали собі поляки.
  2. Про те, що в організації Голокосту гітлерівці мали досить помічників серед місцевого населення, і в результаті у самій Німеччині загинуло удвічі менше єврейського населення (у відсотковому значенні до всього єврейського населення країни), ніж у Польщі.
  3. Про те
  , що єврейське повстання у Варшавському гетто поляки не підтримали і цим дали німцям утопити повстанців в крові, а потім польське повстання через рік у Варшаві повторило його долю.
  4. Про те, що 11 серпня 1945 року у Кракові поляки напали на євреїв через чутки, що ті, начебто, крадуть християнських дітей (як вам рівень культури і освіти у ХХ сторіччі?). Тисячний натовп переслідував євреїв. Дивом вдалося уникнути масових вбивств. П'ятеро євреїв були вбиті роздратованим натовпом поляків.
  5. Про те, що 4 липня 1946 року поляки вчинили погром у місті Kielce проти євреїв, що дивом вижили в ході війни, бо, кажуть, не хотіли повертати їм колишнє житло. На фото пам'ятник жертвам погрому, в результаті якого озвірілими поляками було вбито 42 людей у тому числі вагітних жінок і дітей.



  А українцям треба навіки забути згадувати про політику пацифікації і концентраційний табір у Березі-Картузькій поблизу Бресту, де утримували противників цієї політики. Здебільшого українців.



  Ми також не повинні говорити про знищені українські села на Волині, а лише каятися і просити вибачення за спалені польські села. І це при тому, що 99% сучасних українців не мають жодного відношення до паліїв тих часів.

  Чудовий у своїй дебільності закон ухвалили у Польщі. У нас це називалося б розпалюванням міжнаціональної ворожнечі - у Польщі це тепер офіційна державна політика. 

  Будемо сподіватися, що невдовзі націоналістичний чад у Польщі розвіється і вони знову помітять наших спільних ворогів за «всходніми кресами» і неонацистів, які ходять демонстраціями по Варшаві.

  Цитата з закону: «Кожен, хто публічно і проти фактів приписує відповідальність або спільну відповідальність польському народу чи державі за злочини, вчинені Третім Рейхом, або інші злочини проти людства, миру і військові злочини, буде каратися штрафом чи позбавленням волі на строк до трьох років».

  kto publicznie i wbrew faktom przypisuje polskiemu narodowi lub państwu polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką lub inne zbrodnie przeciwko ludzkości, pokojowi i zbrodnie wojenne – będzie podlegał karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech.

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Ігор Романенко
  Ігор Романенко

  Екс-заступник голови Генштабу ЗСУ

  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ