Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Театр «Мізантроп» знову покаже свою «жорстоку» виставу

  • Розсилка
  <p class="a"><em>Сцена з вистави &laquo;Король Убю&raquo;</em></p> - Театр «Мізантроп» знову покаже свою «жорстоку» виставу

  Сцена з вистави «Король Убю»

  Глядачам радять бути готовими до обливань холодною водою і нецензурної лайки

  6 березня на сцені київської Малої опери театр «Мізантроп» повторить одну із своїх найсміливіших та суперечливіших вистав у репертуарі «Король Убю».

  Її прем’єра відбулась на початку грудня минулого року.

  Ця постановка за мотивами п'єси геніального в своєму пророцтві і творчому божевіллі Альфреда Жаррі в корені відрізняється від усього того, що можна було побачити у попередніх постановках театру «Мізантроп».

  Відповідно до законів «театру жорстокості» публіка буде шокована і обурена. А сама вистава, в якій зашкалює їдка, місцями злісна подача матеріалу, є лакмусовим папірцем готовності нашого глядача до цього гостро-сучасного театру.

  Тут дуже точно поєднуються брутальність, виклик, провокація. Це водночас і перебільшена пародія, і дзеркало, в якому відбивається без цензури і перекручувань світ, в якому ми з вами існуємо.

  Твір, у якого спочатку склалася скандальна репутація, зміг зачепити за живе столичну публіку і в наш час.

  Якщо ви готові, що вас будуть поливати холодною водою, обсипати нецензурною лайкою і безцеремонно наступати на больові точки, ризикніть і приходьте на виставу.

  Також читайте інтерв’ю із режисером театру «Мізантроп»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ