Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Український фільм отримав нагороду у Каннах

  • Розсилка
  Картина ісландського режисера Бенедикта Ерлінґссона нагороджена призом за Найкращу музику - SACD - Authors' Society - Український фільм отримав нагороду у Каннах
  Картина ісландського режисера Бенедикта Ерлінґссона нагороджена призом за Найкращу музику - SACD - Authors' Society

  У фільмі звучать українські народні пісні, які виконує українське жіноче тріо: Ірина Данилейко, Галина Гончаренко, Сусанна Карпенко

  Стрічка копродукції України, Ісландії та Франції «Жінка у війні» здобула нагороду за краще музичне оформлення на Каннському кінофестивалі у рамках програми «Тиждень кінокритики».

  Про це у Facebook повідомляє Держкіно.

  Повідомляється, що картина ісландського режисера Бенедикта Ерлінґссона нагороджена призом за Найкращу музику - SACD (Authors' Society), яка присуджується консорціумом письменників і композиторів.

  Фільм представили у 57-ій програмі «Тиждень критики».

  Зазначимо, що у фільмі звучать українські народні пісні, які виконує українське жіноче тріо: Ірина Данилейко, Галина Гончаренко, Сусанна Карпенко.

  Тексти пісень адаптували керівниця Лабораторії етномузикології Національної музичної академії Ірина Клименко разом із режисером Бенедиктор Ерлінґссоном.

  У Держкіно розповіли, що серед членів української команди, яка працювала над створенням картини - виконавчий продюсер Маріанна Новикова, другий режисер Василь Білоусов, відеоінженер Ігор Косенко, художник з костюмів Марія Керо і декоратор Люся Малишко.

  Зйомки картини проводилися в Ісландії та Україні.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ