Арестович озвучив кілька сценаріїв війни

Арестович озвучив кілька сценаріїв війни
фото з відкритих джерел

На сьогодні втрати ворога перекривають за чисельним складом багато армій світу

Наразі росіяни почали другу фазу війни, яка визначить третю, що може піти за трьома сценаріями. Про це повідомив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович.

Він зазначив, що противник почав активну фазу наступу на сході України з намаганням оточити українські війська в районі Ізюма, а також на південь, в напрямку Волновахи.

«Він (ворог – він.) завдає відволікаючі удари, тобто діє в районі Харкова, в районі Гуляйполя. І продовжує намагатися взяти місто Маріуполь, що йому не вдається. Головні зусилля він зосереджує на просуванні від міста Ізюм на оточення міст Рубіжне, Сєвєродонецьк, Попасна, що також йому не вдається», – сказав Арестович.

За його словами, окупанти продовжують діяти «за класичною схемою військового мистецтва».

«Всі ці кавалерійські наскоки, які були на початку війни, вони привели їх до втрат і поразки під Києвом, Сумами і Черніговом. І зараз ворог зосереджує зусилля на тому, щоб обережно промацати нашу оборону, а потім, якщо знаходить слабке місце, зосереджує там зусилля… Але наші Збройні сили працюють вправно», – наголосив Арестович.

Саме це, за його словами, відбувалось минулої ночі, але в окупантів не вийшло вийти на нові рубежі.

«Намагання політичного керівництва Росії, яке жене свої війська на смерть для того, щоб вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей, і «продати» російському суспільству цей «успіх» як головну мету війни – провалиться. Наші війська не дадуть зробити цього. Хвилюватися немає за що», – запевнив Арестович.

Він зазначив, що це друга фаза війни, яка визначить третю, що може піти за трьома сценаріями.

«Перший – росіяни намагатимуться стояти на місці, витративши всі свої оперативні резерви, – а це останні їхні оперативні резерви, які там зараз є, – і вести тактичні дії з утримання території. Друге – вони можуть піти геть з нашої території, а третє - вони можуть знову перейти до мирних перемовин», – сказав радник керівника ОП.

При цьому він нагадав, що за словами президента України Володимира Зеленського, якщо війська РФ «доб’ють» Маріуполь, мирних переговорів може не бути.

«Тоді наш головний напрямок дій буде на повне знищення противника, спираючись на західну допомогу і на те, що росіянам допомоги брати немає де», - підкреслив Арестович.

При цьому він повідомив, що на сьогодні втрати ворога, «якщо їх просумувати, перекривають за окремими характеристиками зразків військової техніки спільно армію Франції, Німеччини, Британії, а за чисельним складом – багато армій європейських країн».

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: