Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Британія допоможе Україні створити ІР-суд

  • Розсилка
  Британія допоможе Україні створити ІР-суд

  Спеціалісти з Великої Британії проаналізують всю правову базу в Україні, що регулює діяльність Вищого суду з питань інтелектуальної власності

  Велика Британія надасть технічну підтримку Україні у створенні Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

  Про це йшлося на засіданні Міжнародної консультативної ради (МКР), присвяченому створенню та діяльності Вищого суду з питань інтелектуальної власності в Україні, що відбулося в Лондоні, інформує прес-центр судової влади України.

  «Відкрито консультаційний Проект Великої Британії з надання технічної допомоги Україні зі створення IP-суду», - ідеться в повідомленні.

  Зокрема, проектом передбачено, що фахівці в галузі права Лондонського університету королеви Марії протягом двох років надаватимуть технічну допомогу Україні з питання створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

  Так, спеціалісти з Великої Британії проаналізують всю правову базу в Україні, що регулює діяльність Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

  Крім того, вони розроблять міжнародну навчальну програму для новопризначених суддів Вищого суду з питань інтелектуальної власності з урахуванням кращих світових стандартів.

  Також на засіданні члени МКР висловили свої думки щодо розроблення програми навчання суддів Вищого суду з питань інтелектуальної власності України, обговорили її структуру та процесуальні питання, важливість впровадження різних елементів програми.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ