Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Аграрна партія висунула на місцевих виборах 29 квітня 600 кандидатів

  • Розсилка
  Аграрна партія висунула на місцевих виборах 29 квітня 600 кандидатів

  Місцеві вибори 29-го квітня охоплять 133 місцеві ради

  На наступні вибори до ОТГ, які відбудуться 29-го квітня, Аграрна партії висунула понад 600 кандидатів. Про це заявив голова Аграрної партії Віталій Скоцик.

  «Місцеві вибори 29-го квітня охоплять 133 місцеві ради, серед яких 4 міські, 16 селищних та 113 сільських. За попередніми підрахунками, у голосуванні зможуть взяти участь понад 263 тисячі осіб. Їхні результати краще за будь-які рейтинги політиків і партій вкажуть на те, кого готові підтримувати та підтримують громадяни» – вважає Скоцик.

  Наразі від Аграрної партії зареєстровано 265 кандидатів у депутати в сільських ОТГ, 234 – у селищних, 102 – у міських, – повідомив політик. Лідер партії називає представників політсили альтернативою  ставленикам влади та олігархів.

  «Нині альтернативи децентралізації немає, попри всі спроби влади загальмувати цей процес. І вибори 29-го квітня – це шанс для новостворених громад обрати місцевих лідерів, які заслужили довіру людей», – переконаний Скоцик.

  Нагадаємо, за результатами останніх чотирьох хвиль виборів у місцевих радах працює майже 5 тисяч депутатів від Аграрної партії.

  Читайте також матеріал «Главкома»: Головна реформа Гройсмана. Сім міфів про децентралізацію

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ