рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Російський омбудсмен відвідала українських моряків у СІЗО

  • Розсилка
  Російський омбудсмен відвідала українських моряків у СІЗО

  Москалькова стверджує, що українці забезпечені всім необхідним і без обмежень зустрічаються з консулами і адвокатами

  Уповноважений з прав людини в Російській Федерації Тетяна Москалькова відвідала в СІЗО «Лефортово» (Москва, РФ) українських військовополонених моряків Андрія Эйдера, Василя Сороку та Андрія Артеменка, захоплених у Керченській протоці.

  Про це повідомляється на сайті омбудсмена.

  Москалькова стверджує, що українські моряки забезпечені повноцінним харчуванням, теплим одягом і утримуються «в чистих, теплих камерах площею 8 метрів по двоє з іншими ув'язненими«.

  Російський омбудсмен також запевняє, що в українців є можливість отримувати кореспонденцію і додаткові посилки від родичів і без обмежень зустрічатися з українськими консулами і адвокатами.

  «Ув'язнені перебувають під постійним медичним наглядом, в повному обсязі забезпечені необхідними лікарськими препаратами», - йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, раніше російський уповноважений з прав людини Тетяна Москалькова розповіла українському омбудсмену Людмилі Денисовій, що стан здоров'я захоплених в Керченській протоці задовільний, але жодного офіційного підтвердження цієї інформації немає.

  Нагадаємо, Московський міський суд 7 лютого залишив чотирьох українських військовополонених моряків під вартою.

  Як повідомила Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, російський омбудсмен Тетяна Москалькова заявила, що стан здоров'я українських військовополонених моряків задовільний, хоча, за словами Денісової, відповідні медичні документи українській стороні не надані.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ