Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Міносвіти планує роздавати учням та вчителям електронні підручники

  • Розсилка
  Діти і вчителі отримають електронні версії підручників, у яких немає друкованих аналогів - Міносвіти планує роздавати учням та вчителям електронні підручники
  Діти і вчителі отримають електронні версії підручників, у яких немає друкованих аналогів

  За задумом міністерства, електронні аналоги паперових книг будуть поширюватися через Національну освітню електронну платформу

  У Міністерстві освіти заявили, що безкоштовно забезпечуватимуть учнів та вчителів не тільки паперовими, а й електронними підручниками.

  Про це повідомляє прес-служба МОН.

  Українські школярі та вчителі отримають доступ до електронних аналогів паперових підручників, які будуть поширюватися безкоштовно в форматі pdf.

  У відомстві підкреслили, що таку норму передбачає закон «Про освіту». Також діти і вчителі отримають електронні версії підручників, у яких немає друкованих аналогів.

  «Тепер уряд прийняв порядок, яким визначається конкретний механізм. Доступ до е-підручників, право використання яких набуло держава, учні та вчителі будуть отримувати через Національну освітню електронну платформу», - пояснила міністр освіти Лілія Гриневич.

  Безкоштовні електронні підручники отримають учні шкіл та професійно-технічних училищ, студенти коледжів, технікумів та заклади професійної передвишової освіти. Вчителів також забезпечать електронної навчально-методичною літературою.

  Зараз, за словами Гриневич, майже готове ядро платформи, і прийняте рішення стане одним з важливих кроків до наповнення її необхідним контентом.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ