Лідер українських греко-католиків висловив сум з приводу поведінки православного священика у Запоріжжі

  «Добрий пастир не засуджує людину»
  Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав (Шевчук) стверджує, що цілком не розуміє тих аргументів, якими виправдовує себе Московська церква після скандального випадкуу Запоріжжі. Про це він заявив у коментарі телеканалу «Еспресо». [READ_MORE] «Я цілком не розумію тих аргументів, які буцімто спираються на якісь
  • 13 Сiчня, 12:14
  • Розсилка
  <span>Глава Української Греко-Католицької Церкви&nbsp;</span><span>Святослав (Шевчук)</span>
  Фото з відкритих джерел
  Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав (Шевчук)

  «Добрий пастир не засуджує людину»

  Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав (Шевчук) стверджує, що цілком не розуміє тих аргументів, якими виправдовує себе Московська церква після скандального випадкуу Запоріжжі. Про це він заявив у коментарі телеканалу «Еспресо».  «Я цілком не розумію тих аргументів, які буцімто спираються на якісь богословські засади, за допомогою яких намагаються виправдати таку поведінку. Ми вважаємо, що не тільки можна, а й потрібно молитися за членів інших Церков України. Думаємо, що не тільки можна, а й потрібно шукати все те, що допомогло б людині наблизитися до Бога, особливо в суспільстві, яке потребує духовної настанови і в якому є так багато болю. Мета священика — полегшити ці страждання. Добрий пастир не засуджує людину, але шукає «загублену овечку»», — сказав Глава УГКЦ.

  Святослав також додав, що йому сумно через те, що таке сталося. «Думаю, що це буде добрим уроком для всіх, зокрема для священнослужителів, як не потрібно чинити», — сказав він.

  Нагадаємо, на початку січня у Запоріжжі стався скандальний інцидент, коли священик Московського патріархату відмовився відспівувати хлопчика, хрещеного у храмі УПЦ КП. Дитина у святкові дні загинула при шокуючих обставинах: чоловік-самогубця вистрибнув із вікна багатоповерхівки і упав на хлопчика, який у цей момент перебував на вулиці з батьком.

  Читайте також матеріал «Главкома» Московська церква пішла проти Євангелія. Священнослужителі різних конфесій коментують скандал у Запоріжжі

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ