Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Одеський медуніверситет закликав Зеленського захистити виш від тиску колишніх посадовців МОЗ

  • Розсилка
  У виші стверджують, що «розпочате колишньою в.о. міністра охорони здоров'я Уляною Супрун та її командою беззаконня продовжується і сьогодні» - Одеський медуніверситет закликав Зеленського захистити виш від тиску колишніх посадовців МОЗ
  У виші стверджують, що «розпочате колишньою в.о. міністра охорони здоров'я Уляною Супрун та її командою беззаконня продовжується і сьогодні»

  МОЗ досі не підписало кошторис вишу, у результаті чого дев'ять місяців заблокована виплата стипендій, зарплат і господарська діяльність - звернення

  Колектив Одеського національного медичного університету звернувся до влади із проханням захистити виш від тиску з боку колишніх посадовців Міністерства охорони здоров’я.

  Про це повідомляється на сайті університету.

  «Уже дев'ять місяців багатотисячний колектив вимушений працювати в нелюдських умовах. Прибічники колишнього керівництва МОЗ організовують рейдерські захоплення, наймають тітушок, дискредитують та залякують викладачів і студентів, здійснюють постійний тиск, погрожують знищити університет і не виконують рішення судів. МОЗ досі не підписало кошторис, у результаті чого дев'ять місяців заблокована виплата стипендій, зарплат і господарська діяльність: університет не в змозі оплачувати комунальні послуги, купувати медикаменти для університетських клінік, здійснювати ремонтні роботи», – ідеться у зверненні.  У виші стверджують, що «розпочате колишньою в.о. міністра охорони здоров'я Уляною Супрун та її командою беззаконня продовжується і сьогодні».

  «Весь колектив нашого університету очікує, що після зміни влади у країні обіцянки перестануть бути лише обіцянками, знущання над нашим університетом нарешті припиняться», – ідеться в листі.

  Звернення передали президенту Володимиру Зеленському, голові комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайлу Радуцькому й міністерці охорони здоров'я Зоряні Скалецькій.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ