Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сьогодні ЦВК планує опрацювати останні протоколи з «мокрими печатками»

  • Розсилка
  У ЦВК повідомили, що агітація за кандидатів у президенти буде дозволена відразу після офіційного оголошення результатів першого туру виборів - Сьогодні ЦВК планує опрацювати останні протоколи з «мокрими печатками»
  У ЦВК повідомили, що агітація за кандидатів у президенти буде дозволена відразу після офіційного оголошення результатів першого туру виборів

  На порядку денному опрацювати протоколи від близько 20 окружних виборчкомів, - ЦВК

  Сьогодні Центральна виборча комісія (ЦВК) планує прийняти від ОВК останні паперові протоколи з уточненнями результатів виборів президента України. Про це повідомив заступник голови ЦВК Олег Конопольський, інформує РБК-Україна.  «Сьогодні уточнюємо останні протоколи. Плануємо, що вже сьогодні вдастся завершити. Але роботи ще до кінця дня», - повідомив Конопольський.

  Так, у прес-службі ЦВК зазначили, що на порядку денному опрацювати протоколи від близько 20 окружних виборчкомів.

  «Загалом планується прийняти уточнення в 19-ти, три вже прийняли. Ще два ОВК в дорозі, чекаємо їх. Якщо сьогодні вдастся прийняти всі уточнення, їх все одно потрібно буде перевірити», - додали в прес-службі.

  Раніше повідомлялося, що у ЦВК пояснили, коли буде дозволена агітація кандидатів. Заступник голови Центральної виборчої комісії Євген Радченко повідомив, що агітація буде дозволена тільки з моменту оголошення повторного голосування на виборах президента України - 2019.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ